Малий бізнес Полтавщини сплатив понад 200 млн грн єдиного податку до місцевих бюджетів

Дата: 28.03.2023 08:51

Малий бізнес Полтавщини сплатив понад 200 млн грн єдиного податку

до місцевих бюджетів

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області, наразі обліковуються    48 382 платника єдиного податку, в тому числі: першої групи – 7 029 платника; другої групи – 19 655 платників; третьої групи – 21 685 платників; четвертої групи 13 платників.

«Протягом січня-лютого 2023 року, завдяки співпраці податківців із суб’єктами господарювання, фізичними особами - платниками єдиного податку до бюджетів ОТГ Полтавської області сплачено 202 млн 197,7 тис гривень», - повідомив журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов.

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголошують на тому, що своєчасна та у повному обсязі сплата єдиного податку наповнює місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад, а це безперечно зміцнює фінансовий тил            та наближає нас до перемоги.

Дякуємо всім платникам за відповідальну громадянську позицію. Лише спільними зусиллями ми сприяємо економічній стабільності нашої держави.