Відбулася робоча зустріч щодо створення підрозділу місцевої пожежної охорони

Дата: 08.06.2023 10:17

Відкрити світлинуВідбулася робоча зустріч щодо створення підрозділу місцевої пожежної охорони

5 червня відбулася робоча зустріч селищного голови Людмили Милашевич із начальником 8ДПРП (смт. Семенівка) 2 ДПРЗ (м. Кременчук) ГУ ДСНС України в Полтавській області, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Юлією Дондохою.

Під час зустрічі обговорено питання забезпечення протипожежного захисту населених пунктів та вчасного реагування на надзвичайні ситуації та події. Віддаленість населених пунктів, відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання, це основні причини, що впливають на час слідування до місця пожежі, гасіння і ліквідації пожежі. Тому в перспективних планах громади та місцевого підрозділу ДСНС є створення місцевої пожежної команди на базі с.Крива Руда.