Святкування Дня Конституції та Дня державного службовця

Дата: 25.06.2016 17:37

Фото без опису 24 червня у великій залі адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України. У святкуванні взяли участь селищний голова Людмила Милашевич, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, колективи підприємств, установ, організацій, громадськість.

У  виступі голова райдержадміністрації Віктор Федоренко зауважив, що двадцять років тому наша країна отримала важливий документ – Конституцію, яка дала початок розбудові незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світової спільноти. За роки незалежності відбулися суттєві зміни в українському суспільстві. Зробивши чимало помилок, Україна й далі шукає власний шлях розвитку. Зазнає змін і Основний Закон. На його варті та виконанні завдань держави на місцях стоять державні службовці, професійне свято яких відзначаємо 23 червня.

Побажання добра, щастя, мирного чистого неба над головою, гідної заробітної плати висловили державним службовцям селищний голова Людмила Милашевич, голова районої ради Віктор Юрченко та Благочинний Семенівського району, настоятель Всіхсвятської церкви Архімандрит Олексій. З нагоди 20-ї річниці Конституції України 35 земляків демобілізованих військовослужбовців-учасників бойових дій отримали відзнаки начальника Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО».

Бойовими нагородами відзначили мужність та самовідданість бійців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. З нагоди професійного свята кращих державних службовців було нагороджено почесними відзнаками. На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого краю

Фото без опису   Фото без опису.

Фото без опису            Фото без опису