ОГОЛОШЕННЯ про скликання 28-ї сесії Семенівської селищної ради першого скликання

Дата: 12.12.2017 17:37

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 28-ї сесії першого скликання що відбудеться 22 грудня 2017 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради, селище Семенівка, вул. Незалежності, 44а.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови в міжсесійний період.
  2. Про внесення змін та затвердження структури та штатного розпису виконавчого комітету Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  3. Про затвердження номенклатури справ виконавчого комітету Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  4. Про затвердження штатних розписів дошкільних навчальних закладів Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  5. Про затвердження штатних розписів бібліотек Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  6. Про затвердження штатних розписів будинків культури Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  7. Про затвердження структури та штатного розпису дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Семенівської селищної ради на 2018 рік.
  8. Про внесення змін та затвердження штатного розпису відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівскьої селищної ради на 2018 рік.
  9. Про розгляд питання щодо передачі Веселоподільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області.
  10. Про розгляд питання щодо передачі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області.
  11. Про розгляд питання щодо передачі Паніванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області.
  12. Про розгляд питання щодо передачі Товстівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області.
  13. Про організацію цивільного захисту на території Семенівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  14. Про затвердження проектно-кошторисної документації робочих проектів по капітальному ремонту дорожнього покриття по вулицях селища Семенівка.
  15. Про переукладення договору оренди приміщення по вулиці Воїнів Інтернаціоналістів, 15 в селищі Семенівка.
  16. Про затвердження Програми підтримки і стимлювання талановитої і обдарованої молодіСеменіввської селищної ради (об’єднаної територіальної громади)  на 2017 — 2020 роки.
  17. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
  18. Про бюджет Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2018 рік.
  19. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів в 2018 році.
  20. Про затвердження лімітів використання пально-мастильних матеріалів та споживання енергоносіїв на 2018 рік.
  21. Про встановлення премії, матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань, надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи селищному голові, заступникам селищного голови, секретарю ради та в.о.старост.
  22. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної ради на 2018-2020 роки.
  23. Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2018 рік.
  24. Про затвердження Програми зайнятості населення Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2018 рік.
  25. Про передачу в безоплатне користування (позичку) майна комунальної власності Семенівської об’єднаної територіальної громади.
  26. Про припинення  дії договору оренди  землі  з ТДВ «Полтаваавтотранс».
  27. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Полтаваавтотранс».
  28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації ізземлеустрою для передачі земельних ділянок у власність громадянам.
  29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для  передачі земельних ділянок у користування громадян.
  30. Про передачу земельної ділянки в обмежене користування (право земельного сервітуту).
  31. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність  громадян.

Інші питання.