Виконавчий комітет Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 09.11.2017 17:37

Вакантні посади

-   головного бухгалтера Централізованої бухгалтерії відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради. Вимоги до претендентів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання законів та інших актів законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або державній службі – не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших галузях управління не менше 3 років.

- спеціаліста І категорії  відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

- спеціаліста І категорії з системного адміністрування виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

- спеціаліста І категорії відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

-   спеціаліста І категорії  з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Вимоги до претендентів повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом відповідного спрямування не менше 2 років, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Загальні вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву, встановленого зразка, щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння РНОКПП;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою, затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3;

Прийом документів здійснюється з 09 листопада 2017 року по 08 грудня 2017 року, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44/а, смт. Семенівка Полтавської області.

Довідки за телефоном: (05341) 91-7-51