День працівника соціальної сфери України

Дата: 05.11.2017 17:53

Фото без описуУ першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Джерело www.dilovamova.com/

3 листопада, в актовій залі адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.
Зі словами вдячності до соціальних працівників, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей, звернулися голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та інші.
Кращих працівників соціальної сфери нагороджено Грамотами керівництва району.
По завершенню урочистостей усі присутні насолодилися святковим концертом за участі талановитих артистів.

Фото та матеріалГолос Громади