Вуличне інформування жителів селища Семенівка

Дата: 31.10.2017 17:59

27 жовтня 2017 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління ДВС Віталій Коноз та заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Ірина Пінчук спільно з працівниками Семенівського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели вуличне інформування для жителів селища Семенівка.

Громадянам розповіли про права в різних сферах життя, механізм їх захисту та надали фахові вичерпні консультації з правових питань.

Також фахівці розповсюдили інформаційні матеріали, розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області та Міністерством юстиції України.

Фото та матеріалwww.just.gov.ua/news/