УЧЕНИЦІ З СЕМЕНІВЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ У КОНКУРСІ ЕСЕ « Я — ЄВРОПЕЄЦЬ»

Дата: 21.12.2017 18:32

Минулого тижня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти. До його складу увійшли фахівці з ПНПУ ім. В.Г. Короленка, ПОІППО ім. М.В. Остроградського, Полтавської обласної організації національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМу.
Мета конкурсу — привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою, повідомляють у Департаменті освіти.
За перемогу у конкурсі Дипломом третього ступеня нагороджені дві учениці із Семенівського району. У другій віковій категорії відзначили Наталію Календарь (ученицю Семенівського НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого) та у третій віковій категорії — Дану Христенко (ученицю Біляківської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Матеріал - Голос Громади