Пожежа в приватному будинку

Дата: 17.10.2016 10:47

Фото без опису12 жовтня У Семенівській громаді в с. Карпиха сталася пожежа приватного будинку по вул. Вишневій.

До Семенівського відділення служби порятунку о 20.40 надійшло повідомлення про пожежу одного із приватних будинків с. Карпиха Семенівського району.

До місця події було направлено відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту.

Рятувальники прибули о 22.00 на момент прибуття рятувальників вогнем була охоплена покрівля будинку. До гасіння залучилася одна одиниця техніки та три чоловіки особового складу Семенівського районного сектору ГУ ДСНС та для додаткової підтримки для бородьби з вогнем був задіяний пожежний автомобіль місцевого елеватора, та два працівника служби охорони підприємства.

Вогнеборці локалізували пожежу об 00.30 год. Вогнем було знищено шиферну покрівлю на площі 54 м.кв. Житловий будинок врятовано від повного знищення полум’ям, поранених та загиблих нема. Як стверджував господар будинку імовірною причиною загорання стала неякісно зроблине опалення на дровах.

Фото без опису             Фото без опису