ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2016 18:55

21 листопада 2016 року в селищі Семенівка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятної стели Борцям за свободу України з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України.

У заходах взяли участь голова райдержадміністрації та районної ради, представники трудових колективів, громадських організацій та засобів масової інформації. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір нашої країни, а також всіх українських бійців, які, демонструючи мужність та патріотизм, вдень і вночі надійно стоять на захисті наших східних кордонів. Відзначення цієї пам’ятної дати – це віддання належної шани патріотизму мужності тим, хто восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. «Революція Гідності» – так назвуть згодом Євромайдан – об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці. Події в історії сучасної України, змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому. Ми завжди будемо пам’ятати Героїв Небесної Сотні, героїв які загинули в АТО, а також наших земляків, які вже ніколи не ступатимуть по рідній землі. Семенівщина втратила п’ятьох земляків-військовослужбовців – учасників АТО Володимира Шульгу, Євгена Клименка, Олександра Сірого, Олександра Кирилюка та мобілізованого Олександра Удода, які стали на захист Вітчизни. Миру, розквіту нашій державі, єдності та патріотизму нашій молоді, чистого, ясного неба над нами бажає кожен громадянин, для кого Незалежність та Свобода не пусті слова.

За даними Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області

Фоторепортаж Голос Громади