БЛАГОУСТРІЙ - ЗАПОРУКА КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ

Дата: 08.04.2016 18:59

Щороку навесні проводяться заходи по благоустрою нашого селища що робить його кращим, чистішим і привабливішим.

Тому 8 квітня 2016 року  було організовано та проведено суботник, який мав на меті приведення до порядку території парку у мікрорайоні цукрозаводу. Крім того, причепурювали території біля установ, підприємств, організацій, загальноосвітніх закладів, уздовж головних доріг; прибирання садиб значно покращило вигляд Семенівки. Як результат, прибрано та приведено до порядку вулиці, дороги, упорядковуються території біля пам’ятників та кладовищ, місць масового відпочинку. Щира подяка всім учасникам одного із багатьох заходів, який згуртовує усіх громадян у корисній справі. Нехай це стане добрим починанням і прикладом для всіх жителів селища. Також в цей день також було проведено на території дитячого садку "Малятко"  суботник, у якому взяв участь весь колектив дошкільного закладу.

Зробимо наше селище і район чистим та гарним разом всією громадою.