A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Працівники державного пожежно-рятувального посту №8 с-ща Семенівка отримали захисне спорядження

Дата: 14.03.2017 19:00
Кількість переглядів: 834

За кошти, виділені з районного бюджету (163 тис. грн.), для рятувальників було придбано 5 апаратів «АirЕхpress» та 13 панорамних масок. Їхнє головне призначення – захист органів дихальної системи від отруйних і чадних газів.

Окрім того, семенівський підрозділ отримав від МПО (місцевої пожежної охорони) с. Оболонь аварійний гідравлічний інструмент «HOLMATRO». Цей багатофункціональний пристрій, розроблений голландськими спеціалістами, є незамінним помічником у випадку ДТП чи інших аварійних ситуацій. 

Придбання вищезгаданого устаткування дозволило створити у структурі Семенівського ДПРП №8 газодимозахисну службу. До її складу увійшли працівники, які попередньо пройшли тактико-спеціальні навчання. 
Із цієї нагоди до с-ща Семенівка 14 березня завітав начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Володимир Салогуб. Під час свого візиту він зустрівся із особовим складом ДПРП №8, головою РДА Віктором Федоренко та головою районної ради Віктором Юрченко. Володимир Анатолійович у своєму зверненні до присутніх високо оцінив роботу начальника Семенівського районного сектору ГУ ДСНС України Володимира Іщенка. 
Начальник ГУ ДСНС у Полтавській області подарував семенівським рятувальникам пожежно-технічне озброєння та обладнання: пожежні стволи, рукава (110 шт.), карабіни, новітні піногенератори, діелектричні ножиці.

  

  

  

  

  

Матеріал та фото Голос Громади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора