Пожежна безпека під час проведення богослужінь та інших релігійних заходів

Дата: 14.04.2017 19:13

Фото без описуПеред проведенням богослужінь напередодні великих релігійних свят служителі культових споруд повинні пройти цільовий інструктаж з питань пожежної безпеки під підпис у відповідному журналі.

Перед проведенням богослужінь напередодні релігійних свят відповідальна за дотримання протипожежного режиму особа повинна додатково перевіряти протипожежний режим території та приміщень щодо забезпечення їх первинними засобами пожежогасіння та справний стан інженерних систем протипожежного захисту.

Відповідальна за дотримання протипожежного режиму особа повинна перевірити місця використання відкритого вогню.

Заходи під час проведення богослужінь:

- під час проведення богослужінь у темний час доби територія навколо культових споруд повинна освітлюватися;

- двері евакуаційних виходів під час проведення богослужінь не повинні зачинятися на запори, що важко відчиняються або відчиняються тільки за допомогою ключів;

- на шляхах евакуації повинно бути включено систему евакуаційного освітлення;

- після проведення богослужінь та інших масових заходів відповідальна за дотримання протипожежного режиму особа повинна перевірити всі приміщення культової споруди щодо їх протипожежного режиму: щоб усі свічки та пристрої культового призначення, у яких використовується відкритий вогонь, були погашеними.

Під час богослужінь забороняється:

- скупчення людей під час проведення богослужінь біля евакуаційних виходів із культової споруди;

- загромаджувати шляхи евакуації та евакуаційні виходи;

- проводити будь-які будівельно-монтажні, ремонто-реставраційні, вогневі роботи в культових спорудах під час богослужінь та інших масових заходів.

ГУ ДСНС України у Полтавській області