Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Семенівську НВК №2 перетворили на справжній музей

Дата: 31.10.2017 19:30
Кількість переглядів: 1607

Фото без описуДекоративні панно, розпис, аплікації, декупаж – коридори та класи НВК №2 у селищі Семенівка на Полтавщині більше схожі на художній музей завдяки роботам школярів та вчителів естетичного виховання

"Наші учні щороку стають переможцями обласних і всеукраїнських олімпіад, конкурсів, отримують нагороди за роботи для МАН. Ми 3-4 рази на рік тільки в Київ возимо дітей на нагородження. вони були цьогоріч у Верховній Раді України, щоби там презентувати та продати свої картини"

Любов Шудря - директор Семенівського НВК №2

Семенівський навчально-виховний комплекс включає в себе дитячий садок, загальноосвітню школу, профільні (ліцейні) класи та студію образотворчого мистецтва, вихованці якої беруть активну участь в оздобленні приміщень художніми творами. Практично від самого входу до будівлі школи в очі впадають барельєфи на стінах. Створені за допомогою звичайної мотузки та гіпсу, вони радують, дивують, зацікавлюють – але не лишають байдужими. Тут же поруч картини, аплікації та панно – у школі з гордістю та повагою ставляться до творчості своїх вихованців.

"На стінах у школі можна побачити роботи учнів не тільки старших, але й початкових класів, і навіть дошкільнят. Наші діти працюють в різноманітних техніках – квілінг, канзаші, криволінійної аплікації (панно з соломки), є паперова пластика, декупаж, панно з природних матеріалів, барельєф… Вибираємо неважкі техніки, щоб кожна дитина могла показати свою творчість"

— пояснює вчитель трудового навчання Людмила Кузуб.

В образотворчій студії постійно займаються близько 150 юних відвідувачів. Заняття проходять по- різному. У дитячому садку та початковій школі проводяться групові уроки з образотворчого мистецтва. Починаючи з п'ятого класу учні самостійно - за бажанням - відвідують художню студію.

Факультатив не є обов'язковим. У кабінеті представлені роботи вихованців студії – живопис, графіка, аплікації, мозаїка, панно. Картини виконані з використанням різноманітних матеріалів – традиційні фарби (олія, гуаш, акварель), тканина, зернятка рослин, шкаралупа яєць і навіть макаронні вироби.

На видному місці студії – стіл із фотографіями художніх робіт, які перемогли в конкурсах. У коридорах школі – стенди з учнівськими роботами, окремо – випускників школи, які вже отримали фахову освіту й навіть працевлаштувалися.

"Ми періодично змінюємо роботи на стендах, адже у нас дуже талановиті діти, багато прекрасних робіт з'являється щороку. Одні студійці випускаються зі школи, на зміну їм приходять молодші учні"

 — пояснює вчитель образотворчого мистецтва Жанна Римаренко.

На другому поверсі – величезний барельєф, який випускники подарували на пам'ять про себе рідному навчальному закладу до 30-річчя школи. Його впродовж двох тижнів на літніх канікулах власноруч створювали 24 учні. За словами керівництва школи, це була ідея випускного класу, яку підтримали керівник художньої студії та класовод. Директор навчального закладу залюбки ділиться секретом надзвичайних талантів своїх учнів.

"Ми намагаємося створювати дітям найкращі умови – обладнуємо класи, впроваджуємо нові освітні програми. Але я вважаю, що головний секрет успіху в кадрах. Там, де є талановиті вчителі, обов'язково будуть талановиті діти"

 — зазначила Любов Шудря.

Фото без опису  Фото без опису

Фото та матеріалОльга СТЕНЬКО 

poltava365.com/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора