A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Святкування Дня захисту дітей в селищі Семенівка

Дата: 02.06.2017 19:33
Кількість переглядів: 558

1-го червня 2017 року в селищі Семенівка, відбулося святкування Дня захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки в цей день, а влаштовувати їм свято, і завтра і завжди.

Вже доброю традицією стало у День захисту дітей вітати малечу з цим святом, тому 1 червня в селищі Семенівка на спортивному майданчику Семенівського НВК №1 ім. М. М. Хорунжого відбулося святкування Дня захисту дітей. 

Із святом присутніх гостей вітали Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, побажавши дітлахам добра, тепла, здоров’я, віри в успіх та впевненості у своїх силах.

Діти мали змогу пограти в ігри один з одним, проявити свою творчість у музиці, танцях чи співах, намалювати свої мрії у конкурсі малюнку на асфальті та насолодитися солодощами, а гості свята святковим концертом.

Було оголошено переможців конкурсу дитячого малюнку «Семенівщина – моя рідна земля» від газети «Голос громади», «Усі ми родом з дитинства», від газети «Вісник Семенівщини» та партії «Рідне Місто».

Турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов’язків. Забезпечувати їх, розвивати здібності, підтримувати й заохочувати – святий обов’язок сім’ї і школи, влади і громадськості.

  

  

    

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Фото - Голос Громади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора