Полтавська область, Кременчуцький район

"Кубок пам'яті"

Дата: 23.10.2017 19:53

22 жовтня відбувся традиційний футбольний турнір "Кубок пам'яті"

У фіналі змагань зійшлися ФК "Веселий Поділ-Дослідне" та "Арсенал" (с. Устимівка). Поєдинок завершився із рахунком 1:0 на користь подолян. Таким чином, кубок знову опинився в руках ФК "Веселий Поділ". Відзначимо, що кращими гравцями турніру визнано Романа Сташкевича ("Арсенал") і Олександра Духна (ФК "Веселий Поділ-Дослідне").
Цього ж дня на стадіоні "Колос" відбулося вручення нагород призерам Чемпіонату Семенівського району з футболу 2017 року. Нагадаємо, що ІІІ місце посів устимівський "Арсенал", ІІ місце в очеретуватської "Дружби", яка протягом 6 років вигравала "золото" першості, а І місце виборов ФК "Веселий Поділ". У сезоні 2017 р. подоляни не зазнали жодної поразки. Наостанок зазначимо, що титул кращого бомбардира присвоєно Максиму Остапцю (ФК "Дружба"). На його рахунку 37 голів.

Фото та матеріал - Голос Громади