Урочисте святкування з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2017 19:59

Сільське господарство - локомотив Семенівщини і України вцілому. Саме в агросекторі найінтенсивніший оборот капіталу, що в подальшому дозволить вирішити проблеми робочих місць та підвищити доходи населення. Від темпів розвитку сільського господарства залежить, чи знайдуться кошти на освіту, медецину та науку, чи можна буде підвищувати платню держслужбовцям, а отже поліпшити обслуговування людей і подолати корупцію. Таким чином, сільське господарство може і повинно стати галуззю, що відіграватиме винятково важливу роль у процесі відродження українського села.

Напередодні Дня працівника сільського господарства, який цьогоріч відзначається 19 листопада, у Семенівському районному Будинку культури відбувся урочистий концерт за участі місцевих артистів та гостей із Оржицького району.

Фото - Голос Громади