За вірність народу України

Дата: 07.02.2017 20:16

Фото без опису31 січня 2017 року на тринадцятій сесії Полтавської обласної ради, нашого земляка бійця добровольчо-українського корпусу "Правий сектор", єдиного кіборга у Семенівськоиу районі, який брав участь у боях за Донецький аеропорт, Володимира Отченашенка було нагороджено почесною відзнакою обласної ради - нагрудним знаком "За вірність народу України" І-го ступеня.

Напередодні патріот України отримав статус інваліда війни. Це стало прецедентом, оскільки Володимир Іванович став першим у області серед добровольців, хто отримав такий статус (не маючи статусу учасника бойових дій). Привітали Володимира у приміщенні обласної ради волонтери Семенівського району: Лариса Даценко, Тетяна Рябчун, Галина та Віталій Пилипенки, а також депутати обласної ради Віталій Кабачок і Володимир Куцовол. котрі вручили бійцю грошові нагороди.

Джерело газета Голос Громади