ЧЕТВЕРТІ СЕРЕД 20 КОМАНД: юнаки ФК «Семенівка» відіграли останній матч в обласному чемпіонаті-2017

Дата: 07.11.2017 20:32

ФК «Вікторія» із села Первозванівки, що на Чутівщині, повністю відповідає своїй назві. Як основний, так і дублюючий склад команди, продемонстрували цьогоріч високі результати в Першій лізі обласного чемпіонату з футболу. Саме із цим сильним суперником довелося зустрітися юнакам із ФК «Семенівка» в матчі за ІІІ-IV місце. Поєдинок відбувся 4 листопада на стадіоні «Динамо» в місті Полтава.
Перший тайм матчу був приблизно рівним для обох команд, яскраво вираженого лідера на полі не було. Проте атакувальні дії семенівців виявилися більш успішними. Саме нашим хлопцям вдалося відкрити рахунок ще в першій 45-хвилинці. Гол у ворота первозванівців оформив півзахисник ФК «Семенівка» Владислав Редун.
Друга половина матчу виявилася абсолютно відмінною. Після перерви у гравців ФК «Вікторія», як-то кажуть, відкрилося нове дихання. Опонентам семенівської команди вдалося нав’язати свою гру та проводити раз за разом наступальні дії, результатом яких стали два гола. У підсумку поєдинок завершився із рахунком 1:2 на користь спортсменів із Чутівського району.
Таким чином, юнаки ФК «Семенівка» під егідою тренера Олександра Пугачова стали четвертими із 20 команд-дублів, які в 2017 році грали у Першій лізі Чемпіонату Полтавської області з футболу. Хоча нашим хлопцям так і не вдалося завоювати бронзу цих престижних змагань, вони можуть похвалитися потужною підтримкою з боку засновників та товаришів по клубу. На стадіоні «Динамо» за них уболівали депутат обласної ради Володимир Куцовол, селищний голова Людмила Милашевич, Веселоподільський сільський голова Інна Календарь, спортивний інструктор Микола Заяць, тренер основного складу ФК «Семенівка» Станіслав Крутько та його гравці: Сергій Шинкарецький, Дмитро Молдавець, Антон Мушта та інші.
Після завершення матчу відбулася церемонія нагородження. Семенівські футболісти не стримували своїх емоцій, адже програли у вирішальному поєдинку. Але необхідно віддати їм належне – поступилися вони гідному супернику. Наших хлопців нагородили Грамотами Федерації футболу Полтавської області та шкіряним м’ячем.

Фото та матеріал - Голос Громади