СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ЕСКІЗІВ СИМВОЛІКИ ОТГ

Дата: 07.11.2017 20:44

Роботи подаються з 01 ЛИСТОПАДА 2017 Р. по 31 СІЧНЯ 2018 Р. на розгляд конкурсної комісії з 7 осіб. До неї входять: Алла Оніпко (заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань), Наталія Петухова (начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Семенівської селищної ради), Ірина Удовиченко (начальник відділу культури, туризму та архіву Семенівської РДА), Ліана Сіденко (тво. завідувача Семенівського районного краєзнавчого музею), Іван Лопата (учитель Семенівського НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого), Віктор Підгорний (учитель Семенівського НВК № 2), Анатолій Пахомов (член Спілки письменників України).
Конкурсантам при виготовленні та відборі ескізів керуватись Методичними рекомендаціями з питань геральдики і прапорництва міст, селищ, сіл і громад, розробленого у відповідності до Указу Президента України № 694/2000 від 18.05.2000 «Про впорядкування геральдичної справи в України».