Старт ЄВРО - 2016

Дата: 11.06.2016 21:22

Фото без описуУ Парижі на арені Стад де Франс у п'ятницю стартував Чемпіонат Європи з футболу 2016 року.

Футбол уже давно став грою номер один у світі, і кожен вболівальник чекає на той чи інший футбольний турнір. От і в цьому році футбольні поля Франції прийматимуть футбольних збірних старого світу.

У церемонії відкриття "Євро-2016" були задіяні понад 500 людей, більшість із них - волонтери. В урочистостях також взяли участь 25 професійних акторів та діджей Девід Гетта.

На стадіоні "Стад де Франс" в Парижі в п'ятницю, 10 червня, відбулася церемонія відкриття Чемпіонату Європи з футболу.

В урочистостях були задіяні понад 500 людей, більшість із яких - волонтери. У заходах також взяли участь 25 професійних акторів та французький діджей Девід Гетта, який представив офіційну пісню першості.

Чемпіонат у новому форматі стане наймасштабнішим за всю історію континентальних змагань - 24 команди проведуть 51 гру на 10 стадіонах.

Очікується, що на Євро приїдуть близько семи мільйонів уболівальників.

За безпекою на турнірі слідкують більше 90 тисяч поліцейських, військовослужбовців і співробітників приватних охоронних фірм.

Українська збірна зіграє свій перший матч у цьому турнірі 12 червня зі збірною Німеччини у Ліллі, тож підтримаємо свою збірну на цьому Чемпіонаті Європи разом.