Полтавська область, Кременчуцький район

ХІ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 14.09.2017 21:25

9 вересня, у групі A першої ліги чемпіонату Полтавщини відбулися чотири поєдинки одинадцятого туру,

ще один поєдинок ФК Глобине – «Зоря-Староаврамівка» (Бутівці) було зіграно раніше, 26 серпня, сильнішими в тому матчі були “глобинці“, які перемогли з рахунком 2:1.

Що ж до суботніх ігор то в них зафіксовані такі результати:

9.09.2017 р. 11 тур.

ФК «Семенівка» — ФК «Пирятин» 1:1 (юнаки 0:1)

«Темп» (Градизьк) — «Дружба» (Очеретувате) 0:0 (юнаки 3:1)
«Харчовик» (Заводське)— «Локомотив» (Гребінка) 0:0 (юнаки 1:0)
ФК «Великі Кринки» — ФК «Сенча» 11:0 (юнаки 0:1)

Джерело - football.poltava.ua/

На центральному стадіоні району пройшли матчі між дублюючими та основними складами ФК «Семенівка» та ФК «Пирятин». Нарешті після двомісячної перерви місцеві уболівальники отримали можливість спостерігати за грою рідної команди удома. Щоправда, смакувати радість перемоги їм не довелося, адже два матчі так і не увінчалися тріумфом семенівців. Але про все по порядку.
За усталеною традицією, першими на поле вийшли дублі обох команд. Їхнє протистояння завершилося із рахунком 0:1. Таким чином, юнацький склад ФК «Пирятин» доплюсував 3 очки у турнірній таблиці. У той же час наші футболісти залишилися з незмінною кількістю балів.
Не вдалося відчутно покращити своє турнірне становище й основі ФК «Семенівка». Хоча необхідно віддати хлопцям належне: вони провели динамічний матч, не здавши позицій навіть у другому таймі (як це часто буває). Відзначимо, що з перших хвилин гра розпочалася з небезпечного моменту – пирятинці отримали право виконати штрафний. На щастя, він виявився безуспішним. Але ця ситуація задала подальший градус боротьби. Здебільшого вона проходила з перемінним успіхом для обох команд. Протягом першого тайму семенівцям вдалося налагодити непогану роботу на флангах, що стало запорукою організації наступальних дій. Проте 100-% реалізувати їх так і не вдалося. На 40 хв. арбітр виписав першу жовту картку в цьому матчі гравцеві ФК «Пирятин», який порушив правила проти нападника ФК «Семенівка» Олександра Духна. Закономірним результатом «гірчичника» став присуджений штрафний. Його виконав Валерій Тригуб. Проте й тоді вразити ворота суперників не вдалося. Тому на перерву команди пішли із «сухим» рахунком 0:0.
Початок другого тайму став фартовим для гравців ФК «Семенівка». Через 8 хв. після того як свисток арбітра сповістив про його старт, гол Миколи Неліпи урешті-решт відкрив рахунок цього матчу. Ця «перемога», напевне, допомогла зберегти гравцям ФК «Семенівка» активність на полі й успішно протидіяти контратакам суперника. Щоправда, брак швидкості та дезорієнтація на полі, як завжди, стали на заваді іншим потенційно можливим голам.
На останніх хвилинах матчу гравцям ФК «Пирятин» вдалося «дотиснути» семенівців і зрівняти рахунок поєдинку. Отож, дуель між основою ФК «Семенівка» та ФК «Пирятин» завершилася нічиєю – 1:1.

Турнірна таблиця станом на 11.09.2017 р.

М   Команда І В Н П М Р О
1 Локомотив (Гребінка) 11 6 4 1 16 – 7 +9 22