Проект генерального плану смт Семенівка

Дата: 28.08.2017 14:33

Фото без описуДо уваги жителів, керівників господарств та установ селища Семенівка.

Семенівською селищною радою розробляється  генеральний план смт. Семенівка Полтавської області, проект якого розміщено на офіційному сайті Семенівської селищної ради (http://semenivska.gromada.org.ua). По пропозиціях щодо корегування   проекту генерального плану, звертатись до виконавчого комітету Семенівської селищної ради, за адресою: 38200, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44А, або на електронну почту- (semenivka_sr@ukr.net).

Генеральний план смт.Семенівка Полтавської обл.

(основні положення)

Проект «Генеральний план смт.Семенівка Полтавської обл.», розроблено відповідно з вимогами ДБН Б. 1.1. – 15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», ст.19 закону України «Про  регулювання  містобудівної  діяльності», згідно з листом та завданням на проектування Замовника  відповідно до договору.

Основні показники генерального плану смт.Семенівка були розраховані на період 20 років з визначенням етапів: І етап – 10 років, ІІ етап – 20 років.

Необхідність розробки даної роботи викликана потребою коригування наявного генерального плану, новою соціально-економічною ситуацією розвитку смт.Семенівка, потребою у територіях для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку, розвитку сельбищних, рекреаційних та виробничо-комунальних зон, транспортно-комунікаційних зв’язків.

У проекті визначені:

• сучасний стан та перспективи господарського комплексу населеного пункту;
  • прогноз чисельності та статевовікової структури населення;
  • обсяги та розміщення нового житлового будівництва;
  • інженерне обладнання території;
  • інженерна підготовка та захист території;
  • розвиток транспорту, вулично - дорожня мережа;
  • архітектурно-планувальна організація території;
  • заходи щодо охороні навколишнього середовища,  тощо.

При розробці генерального плану були враховані раніше розроблені проектні матеріали та програми, зокрема:

• «Схема планування території Полтавської області», котра виконана Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст  „Діпромісто” (2012 р.);
  • Генеральний план смт. Семенівка, розроблений інститутом «Укрміськбудпроект» у 1993 році;
  • Детальні плани територій у смт. Семенівка.

Завантажити повну версію документа