ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ СЕМЕНІВЩИНИ

Дата: 07.09.2017 21:34

Фото без описуСеменівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області звертається до жителів смт Семенівка та Семенівського району і повідомляє про те, що з 06 по 30 вересня 2017 року на тереторії Полтавської області проводиться місячник добровільної здачі зброї бойових припасів та вибухових речовин.

Громадянами добровільно здана зброя, за їх бажанням, може бути зареєстрована в особисте користування за умов, що вона не перебуває в розшуку, не причетна до вчинення злочинів і не є власністю іншої особи.
При умові добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин особа, що її здала, звільняється від кримінальної відповідальності, передбаченої статтею 263 Кримінального кодексу України.
З питань добровільної здачі зброї, бойових припасів, вибухових речовин просимо звертатися до дозвільної системи Семенівського відділення поліції за адресою: смт Семенівка, вул. Шевченка 43, кабінет № 4.
Довідка за телефоном 099-415-4610 або 102.

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області