A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Міжнародний день кухаря і кулінара

Дата: 20.10.2016 11:48
Кількість переглядів: 831

Фото без опису20 жовтня відзначають міжнародний день кухаря і кулінара. Це не просто професія це мистецтво як багато хто це називає.

Професійне свято кулінарів і кухарів порівняно молода подія. Міжнародна день кухарів був заснований лише в 2004-му році. Це відбулося з ініціативи та за активної участі Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств

Приготування їжі це унікальний процес, робота кухаря вимагає від людини не тільки гарного терпіння. Крім цього необхідно гарне здоров’я, гарна освіта і навички. Оволодіти цим мистецтвом самостійно практично не можливо - завжди потрібен приклад і рада людини, яка вміє готувати. Можна сказати, що це вміння передається з покоління в покоління. Багатовіковий, тисячолітній досвід і практика в приготуванні їжі зробили це мистецтво надзвичайно віртуозним. 

Семенівська селищна рада вітає всих кухарів громади, та бажає щоб ваше життя кипіло, як гарячий бульйон на плиті, кар'єра хай росте, як тісто на дріжджах, успіх буде пишним, як збитий крем, а в сім'ї панує запаморочливий аромат любові до професії!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора