ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕМЕНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.01.2017 16:03

Фото без опису21 січня 2017 року в селищі Семенівка в спортивному залі НВК №1 ім. М. М. Хорунжого відбувся відкритий турнір з волейболу Семенівської об'єднаної територвальної громади.

У змаганнях узяли участь три райони. Хорольський район  учасники з міста Хорол, с. Мусіївка, с. Хвощівка, Глобинський район команди учасники із с. Федорівка, с. Радалівка, с. Опришки та Семенівський район селище Семенівка команди "Атлант", "Аграрник молодь" та "Аграрник ветерани", с. Крива Руда, с. Біляки та с. Устимівка.

Команди були розділені на 4 групи, з кожної групи виходила одна команда і по результатам ігор в пів фінал вийшли команди с. Федорівка, с. Радалівка, м. Хорол та с-ще Семенівка "Аграрник молодь". Між собою за вихід до фіналу зіграли Смеменівка - Федорівка та Хорол - Радалівка, в підсумку в фіналі зійшлися дві глобинські команди Радалівка - Федорівка, а за трете місце зіграли Семенівка - Хорол.

В підсумку зустрічей Хорольчани переграли команду Семенівка та зайняли трете місце, а от у глобинському дербі сильнішими виявилися гравці села Радалівка, які переграли гравців із села Федорівка.

І-місце Радалівка, ІІ-місце Федорівка, ІІІ-місце Хорол.

Після закінчення змагань нагороди переможцям вручила селищний голова Людмила Милашевич, яка подякувала усим учасникам, організаторам, суддям та вболівальникам за прекрасне спортивне свято, яке відбулося в селищі. Людмила Павлівна побажала спортсменам міцного здоров'я, нових перемог та і надалі займатися улюбленими справами які приносять радість та позитив і нагородила гравців грамотами, кубками та медалями.

Варто відзнвчити та подякувати Олександру Пугачову, Миколі Забарі, Миколі Зуйцю та всим учасникам, які взяли участь у проведенні змагань і надалі лише розвивають спорт нашої громади.

Фото без опису   Фото без опису

Фото Голос Громади