Одна громада, одна спільна справа

Дата: 08.09.2016 22:05

Фото без опису     На передодні свята "ВЕСЕЛОЇ МУДРОСТІ" яке відбудеться 10 вересня 2016 року, 8 вересня  в парку ім. Глібова, який входить до Семенівської громади відбулося прибирання території парку.

В так званому суботнику узяли участь колективи Семенівської селищної ради, Веселоподільської сільської ради та працівники Вереміївського старостату, Семенівське КП "Комунпобутсервіс", працівники Семенівської Державної Адміністрації та Семенівський районний центр зайнятості, і всі небайдужі жителі нашого краю.

Роботи вистачало всім, і кожен відповідав за ту чи іншу дію. Чоловіки займалися косінням трави, та вирубуванням порослі, а жінки побілкою дерев та вигрібанням листя.

Щира подяка всім учасникам суботника, коли кожен житель робить свій внесок у справу благоустрою громади. Так, спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою, чистішою, комфортнішою для життя.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису       Фото без опису