Зустріч з обласним керівництвом щодо ремонту доріг Семенівського району

Дата: 26.03.2017 22:17

Фото без опису21 березня голова РДА Віктор Федоренко разом із головою районної ради Віктором Юрченком, селищним головою Людмилою Милашевич та депутатом облради Володимиром Куцоволом поспілкувалися з обласним керівництвом щодо ремонту доріг Семенівського району.

Із цього приводу на своїй сторінці у Facebook висловився Андрій Пісоцький (перший заступник Голови ОДА):«Перш за все хочу дещо прояснити: коли район просить допомоги із ремонтом доріг у межах населених пунктів, то, в першу чергу, ми звертаємо увагу на готовність місцевої влади до співфінансування. Якщо міський голова, маючи можливість і кошти в бюджеті, не хоче брати в цьому участь, то, заохочуючи його власною ініціативою, ми запроваджуємо хибну практику. Усі райони одноголосно наполягають заборонити перевантаження транспорту. Я ж переконаний, що необхідно віднайти механізми, які дозволять контролювати вагу вантажів на виїзді з заводів. Є питання з тарифами: перевезення тони вантажу в нас 1,80 грн, тоді як в інших областях – 3,20 грн. Тобто, щоб заробити ті самі кошти, місцевим перевізникам доводиться везти удвічі більше. Прокладаючи дороги 20-30 років тому, ніхто не знав, що сьогодні по них їздитимуть "вагони". Лохвицький район планує капітальні ремонти двох вулиць райцентру. Семенівський також, співфінансуючи, планує відновити дороги поблизу сіл Семенівка, Оболонь, Паніванівка. Найближчим часом Оболонь планує об’єднувати навколо себе громади сусідніх сіл в нову ОТГ, тому ми обов’язково допоможемо співфінансуванням».

За даними прес-служби Семенівської РДА