ІІІ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 15.05.2017 22:21

Фото без описуПісля третього туру чемпіонату Полтавщини в першій лізі, який відбувся вчора, групу А очолили ФК Великі Кринки.

В центральному матчі туру Кринки перемогли Дружбу з Очеретуватого й залишилися єдиною командою, яка ще не втратила очки.

Першу перемогу в чемпіонаті, а за одно й перші бали, здобув ФК Глобине розгромивши іншого аутсайдера ФК Сенчу 5:1. Завдяки перемозі глобинці піднялися на сьому сходинку, а дебютанти нинішньої першості ФК Сенча залишилася останньою командою в першості.

Джерело - football.poltava.ua/

ФК "СЕМЕНІВКА" на своєму стадіоні "КОЛОС " приймала гостей з Хорольщини ФК "Зоря-Стара Аврамівка".

У першому таймі футболісти ФК "СЕМЕНІВКА" мали відчутну перевагу над суперником, і мали змогу вразити ворота Хорольчан декілька разів, але фортуна була на стороні гостей. Другий тайм видався для нашої команди ващим, ФК "Зоря-Стара Аврамівка" з початком другого тайму відчутно тиснула на ворота Семенівців, і в середині друго тайму Хорольчани відкривають рахунок. ФК "СЕМЕНІВКА" під кінець мала змогу відігратися, провівши на ворота суперника декілька атак, але Хорольчани вистояли, тож рахунок так і закінчився 0:1 на користь ФК "Зоря-Стара Аврамівка". Це перша поразка нашої команди на своєму полі, та друга у чемпіонаті.

Також після завершення гри, вболівальники таємним голосуванням вибирали кращого гравця матчу з ФК "СЕМЕНІВКА", ним став захисник Сергій Шинкарецький, який надійно відіграв у обороні.

А от дублюючий склад отримав один заліковий бал, зігравши зі своїми однолітками з Хорольщини в нічию 0:0.

ФК «Семенівка»  – ФК «Зоря-Стара.Аврамівка» 0:1 (юнаки 0:0)

Наступний поєдинок ФК "СЕМЕНІВКА" проведе також на своєму стадіоні проти ФК "Харчовик" з м. Заводське.

Результати інших ігор ІІІ-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

«Темп» (Градизьк) –  «Локомотив» (Гребінка) 1:1 (юнаки 2:2)

ФК «Великі Кринки» –  «Дружба» (Очеретувате) 3:2 (юнаки 2:2)

«Харчовик» (Заводське) – ФК «Пирятин» 2:1 (юнаки 0:3)

ФК «Глобине» – ФК «Сенча» 5:1 (юнаки 4:0)

Турнірна таблиця станом на 14.05.2017.

Перша ліга. Група А.

М   Команда І В Н П М Р О