Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Візит голови Полтавської ОДА Валерія Головка до Семенівської ОТГ

Дата: 03.02.2017 22:38
Кількість переглядів: 720

Фото без описуДо Семенівки Валерій Головко поїхав, аби відвідати місцеву об’єднану громаду і обговорити із головою Семенівської ОТГ Людмилою Милашевич та керівництвом РДА нагальні проблеми та шляхи їх вирішення. Зокрема, і щодо освітньої реформи та формування мережі опорних шкіл.

Проте спершу очільник області провів прийом громадян, під час якого говорили про виділення землі за межами населених пунктів без погодження з громадами, майбутній ринок землі, взаємини аграріїв із правоохоронними органами.

Як з’ясувалося, чи не головною проблемою у районі стала відсутність державного нотаріуса. І про це говорили декілька мешканців Семенівки, котрі прийшли на прийом. За словами Олександра Ярового, нотаріус у районі приймає всього один раз на тиждень:

— Щоб потрапити на прийом у понеділок, люди з четверга починають реєструватись. Проте за декілька годин роботи нотаріус встигає прийняти щонайбільше чотирьох людей. В результаті черга розтягується на 8 місяців.

Люди по року не можуть оформити успадковане майно. Декілька разів доводиться брати довідки у БТІ, адже дійсні вони лише три місяці. І не має гарантії, що вони не втратять чинності, до наступного прийому у нотаріуса.

— Проблема полягає ще і в тому, що відкриту у державного нотаріуса спадкову справу не можна передати приватному колезі. Для цього потрібні законодавчі зміни, — продовжує Олександр Яровий. — А до того часу, вирішити цю проблему може лише пошук державного нотаріуса, який постійно працюватиме у Семенівці, а не приїздитиме на прийом.

Головне управління юстиції у Полтавській області за дорученням голови ОДА має допомогти з цим питанням мешканцям Семенівського району в найкоротші терміни.

У рамках робочої поїздки Валерій Головко не лише спілкувався з мешканцями, а й відвідав Семенівський НВК № 2. Навчальний заклад, нагадує Школу мистецтв: її вихованці здобувають перші місця на предметних олімпіадах та творчих конкурсах. Серед вчителів чимало переможців конкурсу на звання кращого вчителя.

Також, заклад є прикладом підтримки освіти коштом ОТГ. Так, торік за гроші об’єднаної громади на суму понад 170 тис грн закупили сучасне обладнання для шкільного тренажерного залу. У планах голови ОТГ Людмили Милашевич — капремонт шкільної кухні та їдальні.

Під час екскурсії Валерій Головко також порадив не лише подумати про термомодернізацію будівлі, а й підготувати проект, який можна подати на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку:

— Для мене цей навчальний заклад — приклад того, якою має бути опорна школа. Тобто закладом високого рівня, котрий дає якісні знання, куди діти хочуть йти. Де вчителі постійно в пошуку можливостей для вдосконалення своєї майстерності. І кошти потрібно вкладати не в стіни, а в сучасні технології навчання, новітнє обладнання. Щоб рівень знань, які отримує дитина в селі, не відрізнявся від навчання у міській школі.

Фото без опису  Фото без опису  

Прес-служба Полтавської ОДА 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора