Святковий випускний бал у ДНЗ "МАЛЯТКО"

Дата: 29.05.2017 22:52

Фото без опису26 травня 2017 року в дошкільному навчальному закладі "МАЛЯТКО" селище Семенівка, відбулися святкові "Випускні бали"

Свято відбулося у двох старших групах дошкільного закладу. Вихователі Валентина Тютюнник, Світлана Личковаха, Ірина Силенко та Валентина Данелейко, під керівництвом в.о. завідуючої ДНЗ Алли Смик, разом зі своїми вихованцями підготували святкову програму для гостей свята.

Для запрошених гостей, на святковому концеті, дітлахи виконували таночки та співали пісні, грали в ігри та читали вірші.

Після закінчення свята, вихователі разом з батьками подякували колективу ДНЗ "Малятко" за їхню сумлінну працю.

А на згадку про цей день в.о. завідуючої ДНЗ Алла Іванівна Смик, вручила дітлахам подарунки.