Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2016 10:57
Кількість переглядів: 2011

Дорогі захисники Вітчизни! 

Фото без опису

 

Фото без опису

Вітання селищного голови з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Дорогі захисники Вітчизни!

     На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

 

 

Голова Семенівської селищної ради

Людмила Милашеви

 

 

 

 

Фото без описуВітання депутата Полтавської обласної ради з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. 
Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. 
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. 
Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям. 
Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Прихід до влади справжніх патріотів сприятиме подальшому формуванню війська високого професіоналізму та патріотичного вишколу.

Депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора