Тренінг "Активні громадяни"

Дата: 04.02.2017 18:58

Фото без описуМета тренінгу – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих представників громади Семенівського району, які готові ініціювати та реалізовувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку своєї громади.

Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради. Під час тренінгу учасники навчаться писати власні проекти локальної соціальної дії, після чого відправлять їх на конкурс міні-грантів до Британської ради на реалізацію соціальних проектів обсягом до 15 000 грн.

Заняття триватимуть 22-23 лютого 2017 року з 13:00 до 18:00 години.

Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Обов’язкова присутність на всіх сесіях тренінгу.

Реєстрація на тренінг відкрита до 18 лютого 2017 року за телефоном: +380950684041 (Любов Грек) та електронною адресою: sem_roi@list.ru.