Громадські роботи

Дата: 06.04.2016 17:08

Громадські роботи. Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які здійснює державна служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Ця форма тимчасової зайнятості має очевидну користь як для самого безробітного – дає можливість покращити власне матеріальне становище, а також пришвидшити процес працевлаштування, так і для  роботодавців. Яскравим прикладом організації громадських робіт у Семенівському районі є відповідні роботи по КП «Комунпобутсервіс».  Так, зокрема на території  мікрорайону завод 6 квітня було проведено прибирання придорожніх смуг, вирубку чагарників та прибирання території заводського парку.
     Беручи до уваги, що користь від організації оплачуваних робіт для суспільства очевидна, Семенівський районний центр зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку із зацікавленими сторонами соціального партнерства.