Фінальна гра кубку району з футболу, присвяченого пам’яті Героя Радянського Союзу Кізя В.Д. сезону 2016 року

Дата: 10.05.2016 09:10

9 травня 2016 року в селищі Семенівка на стадіоні "КОЛОС" відбулася фінальна гра кубку району з футболу, присвяченого пам’яті Героя Радянського Союзу Кізя В.Д.

В фіналі зійшлися ФК "ЗЛАГОДА" с. Погребняки та ФК "АРСЕНАЛ" с. Устимівка.

Перемогу в цій грі з рахунком 4:0 здобула ФК "ЗЛАГОДА" с. Погребняки, та здобула кубок району.

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!!!

кубку району з футболу, присвяченого

пам’яті Героя Радянського Союзу Кізя В.Д. сезону 2016 року

16. 04. 2016