Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

26 квітня Міжнародний день секретаря

Дата: 26.04.2017 16:15
Кількість переглядів: 670

Фото без описуВідомо, що професійний день секретарів придумав журналіст з Нью-Йорка Гаррі Клемфусс, який вирішив виділити окреме свято для представників цієї професії

Міжнародний день секретаря відзначають щорічно в середу останнього повного тижня квітня. Офіційно це свято називається Днем професійних адміністративних працівників. Вперше його почали відзначати американці — ще в 1952 році. Відомо, що професійний день секретарів придумав журналіст з Нью-Йорка Гаррі Клемфусс, який вирішив виділити окреме свято для представників цієї професії в рамках проведення Тижня професійних адміністративних працівників США. Пізніше традиції святкування перебралися через океан.

Поступово контингент людей, які відзначають це свято, розширився. У наші дні цей день вважають «своїм» всі офісні працівники: помічники керівників, офіс-менеджери, секретарі-референти, асистенти і спіч-райтери. Всі ці люди об'єднані однією професією, яка входить в число самих затребуваних у світі. Крім Міжнародного дня секретаря, у багатьох країнах відзначаються також національні свята, присвячені професії секретаря, ця професія входить до п’ятірки найбільш затребуваних. 

В 2017 році Міжнародний день секретаря припадає на 26 квітня.

Колектив селищної ради щиро вітає своїх секретарів Бардалим Антоніну Вікторівну, та Милашевич Людмилу Миколаївну з їх професійним святом, та бажає міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових трудових звершень та весняного настрою!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора