A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Юні пожежники Семенівщини

Дата: 28.04.2017 23:18
Кількість переглядів: 858

25 квітня на базі Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

У змаганні взяло участь 4 команди: команда НВК №1 "Блискавка", команда НВК №2 "Рятівник", команда Весселоподільської ЗОШ "Стріла", команда Устимівської ЗОШ "Рятівник". Протягом, майже, 3 годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат. Етапи змаганя проводилися у такій послідовності: 
1. Візитна картка команди;
2. Домашнє завдання;
3. представлення малюнку команди;
4. Їстівне-неїстівне;
5. Медицина;
6. В"язання альпіністських вузлів;
7. Влучний ствольщик;
8. Врятуй потопаючого. 
Конкурс «Домашнє завдання», тема якого в цьому році «Рятувальник - мужня професія, гордість країни веде боротьбу за безпеку людини», є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі. Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Кульмінація заходу – урочисте закриття фестивалю, підведення підсумків, визначення переможців, вручення подарунків. Команди вишикувалися, в очікуванні заключних результатів. Зрештою, всі команди представляли свою школу достойно, але переможець повинен бути один. 1-ше місце посіла команда Семенівського НВК №2 з результатом 442 бали, 2-е місце посіла комадна Семенівського НВК №1 з результатом 412 балів, 3-є місце розділили комадна Устимівської ЗОШ та Веселоподільської ЗОШ з результатом 392 бали у кожної.
При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо. Всі без виключення учасники фестивалю отримали подарунки, та головним здобутком конкурсу, безумовно, стали знання, можливість творчої реалізації та нові дружні стосунки.

  

  

  

Семенівський районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора