ПОЛІЦЕЙСЬКИМ СЕМЕНІВКИ ВРУЧИЛИ НАГРУДНІ ЗНАЧКИ

Дата: 20.02.2017 23:29

Фото без опису15 лютого 2017 року під час урочистого зібрання працівникам Семенівського відділення поліції , які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, вручено пам’ятні нагрудні знаки «Ветеран війни - учасник бойових дій»

З 2014 року 9 поліцейських Семенівки виконували службові завдання на сході країни у складі зведених загонів.
Керівник семенівської поліції звернувся до колег: «Дуже добре, що є такі моменти, коли ми можемо зустрітися з приємного приводу, як сьогодні – аби вручити нагороди. – Говорить Сергій Васильович Джулай. – Пам‘ятаю, що коли потрібно було їхати до зони АТО, то всі без виключення співробітники нашого відділення добровільно й без вагань зголосились на небезпечне відрядження задля виконання свого службового обов’язку. Ми вдячні кожному, хто ціною свого здоров‘я та життя захищав і захищає мирний спокій громадян та суверенітет держави. Ви з честю виконали свій службовий обов’язок».

Фото без опису   Фото без опису

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області