Десята ювілейна районна Спартакіада допризивної молоді, присвячена пам`яті нашого земляка, воїна-афганця, старшого лейтенанта Сергія Семенченка

Кількість переглядів: 699

Фото без опису5-го травня на Семенівському центральному стадіоні «Колос» відбулася десята ювілейна районна Спартакіада допризивної молоді, присвячена пам`яті нашого земляка, воїна-афганця, старшого лейтенанта Сергія Семенченка.

Цей мужній герой загинув у березні 1985 року, виконуючи свій інтернаціональний обов`язок під час бойових дій в Афганістані.
У Спартакіаді взяли участь 11 команд загальноосвітніх шкіл навчальних закладів району.

Змагання проходили у чотирьох спортивних категоріях: підтягування на перекладині, біг на 100 м, метання гранати, крос 1000 м.
У загальнокомандному заліку перемогу вибороли такі команди: І місце завоювала Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст., якій дістався головний приз – перехідний Кубок Семенівської селищної ради (тренер Анатолій Коляда), ІІ місце отримала Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Олег Худько), ІІІ – Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. Останні дві команди також нагородили Кубками.
Переможці та призери в особистому заліку Спартакіади в усіх видах програми відзначені медалями і Грамотами відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації.