Святкування дня села у Вереміївці

Дата: 15.05.2017 23:37

14 травня 2017 року жителі села Вереміївки святкували День села. Цього року це співпало з Храмовим святом та Днем Матері

Незважаючи на погоду, до зали сільського будинку культури зібралися і старі і малі.

У фойє організатори свята розгорнули виставки народних умільців. Гончарні вироби Світлани і Миколи Сорок  аж ніяк не  поступаються опішнянським. А виставка вишиваних подушок, зроблених золотими руками Босенко Зої Йосипівни, викликала непідробне захоплення.

Зі святом жителів села та гостей щиро вітали Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та в.о. Вереміївського старости Анатолій Антипчук.

Святковий настрій землякам дарували учасники концерту: К. Захаренко, М. Буланий, І. Сажко, В. Проскурня, ансамбль “Барви” у складі Ніни і Олександра Новобранців та Ольги Любицької.

У рідному селі дебютував, нещодавно створений, пісенний ансамбль “Веремія” під керівництвом М.Буланого. Нікого не залишили байдужими виступи дитячого танцювального колективу “Liky Star ”, який тренує В. Литовченко.

В дарунок зібранню прозвучали пісні у виконанні Людмили Милашевич.

Віриться, що село, де живуть такі працьовиті і талановиті люди, житиме і розквітатиме.