Щоб уникнути лиха, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки

Дата: 28.03.2017 23:42

Фото без описуПожежа - це лихо, під час якого вогонь виходить з-під контролю

Часто пожежі виникають з вини школярів. Велику небезпеку становлять вогнища, що розпалюють діти поблизу будівель та будівельних майданчиків. Захопившись грою, діти забувають загасити вогнище, і тоді вітер роздуває іскри на великі відстані. Інколи діти граються на горищах або в підвалах житлових будинків. Не задумуючись над наслідками, розводять вогнища, запалюють свічки, користуються сірниками, що може стати причиною пожежі. Вкрай небезпечні ігри з легкозаймистими речовинами такими як бензин, ацетон, лак, іншими горючими матеріалами. Подібне загрожує вибухами, а отже, тяжкими травмами.
Саме з метою недопущення подібних наслідків та з метою ознайомлення учнів з правилами пожежної безпеки 24 березня 2017 року на шкільному подвір’ї Семенівського НВК № 2 проведено захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Спільно із провідним фахівцем районного сектору ГУ ДСНС у Семенівському районі Віталієм Жміньком організовано гасіння пожежі, яка виникла на пришкільній ділянці Семенівського НВК №2. Діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження. Рятувальники розповіли, у яких випадках використовується те чи інше обладнання. Віталій Жмінько ще раз нагадав слухачам про правила пожежної безпеки в побуті та номер телефону, на який потрібно звертатися в разі надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі.
Учні з радістю взяли участь у заході, отримуюючи вичерпні відповіді на запитання.

Джерело Семенівський районний центр зайнятості