Святкування Івана Купала в селі Вереміївка

Дата: 10.07.2017 23:45

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл  – це свято – Купало, або Купайло.

Давнє свято Івана Купала лишається одним з найпопулярніших і в наш час.

6-го липня 2017 року святкували це свято і в Семенівській громаді у селі Вереміївка.

Розпочалось цьогорічне свято з привітання старости Вереміївського старостату Анатолія Антипчука та голови Семенівської громади Людмили Милашевич, які побажали жителям громади щастя, достатку і здоров’я, віри в майбутнє та разом робити нашу громаду кращою.

Свято прикрасили концертом, в якому взяли участь народний колективи «Журавка» та гурт «Резонанс».

В перерві між піснями, жителі громади мали змогу взяти участь у лотереї та виграти цікаві і корисні призи, а працівники селищної ради роздавали усім присутнім на святі дітлахам морозиво.

Після завершення урочистої програми, традиційно було запалено купальське вогнище та дискотека.