Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Випускний вечір дев'ятикласників Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого 2017

Дата: 14.06.2017 23:59
Кількість переглядів: 905

Фото без опису13 червня 2017 року відбулася урочиста подія для учнів дев'ятикласників Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого

Багато учнів останнім часом залишають школу після закінчення 9 класу, тому урочистість, присвячену врученню свідоцтв про базову загальну середню освіту, знедавна називають випускним. Саме ця подія 13 червня зібрала в актовій залі Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого батьків, вчителів і дев’ятикласників.

Красиві, схвильовані, життєрадісні й зовсім дорослі вони зайшли до зали під оплески присутніх, і мало вірилося, що перед нами чотирнадцятилітні діти. Були і сміх, і квіти вдячності, і сльози радості блищали в дитячих очах…

Ще довго після закінчення свята дев’ятикласники не могли залишити школу: фотографувалися на пам’ять з однокласниками, вчителями, спілкувалися, розглядали додатки до свідоцтв.

Дивлячись на них, думалося: ми відпустили у доросле життя прекрасних дітей. Кожен з них неодмінно знайде своє місце в ньому. Восени шкільний дзвоник покличе до школи тих, хто продовжить навчання у десятому класі. І у них буде ще цілих два роки неповторного шкільного життя, буде час набратися сили, зміцнити крила для високого польоту.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради щиро вітає випускників з отриманням першого документа про освіту та  бажає їм гарного відпочинку на літніх канікулах, а випускникам які залишають школу, – успіхів і вдалого вступу до обраних навчальних закладів.

Фото без опису     Фото без опису

Фото та матеріал - semenivka-nvk1.edu.poltava.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора