НОВИНИ СЕМЕНІВСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ

Щиро вітаємо!

25 квітня День народження відзначає депутат Семенівської селищної ради Михайло Погрібний.

08:12 25.04.2024

Українські поліцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень

Організував оборудку сорокарічний українець з Дніпра. В якості виконавців залучив двох громадян України та шістьох оголошених в міжнародний розшук за шахрайство у складі злочинної організації громадян Чехії.

13:18 24.04.2024

Щотижнева робоча нарада

23 квітня відбулася щотижнева робоча нарада у селищного голови Людмили Милашевич. На нараді були присутні перший заступник селищного голови Юрій Стеценко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Людмила Лопата, керівники структурних підрозділів, підприємств та установ.

10:52 24.04.2024

Щиро вітаємо!

24 квітня День народження святкує депутат Семенівської селищної ради Віктор Яровий.

08:09 24.04.2024

Звіт про роботу відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту за 2023 рік ( начальник — Наталія Петухова)

У 2023 році відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради спільно з закладами дошкільної, загальної середньої освіти,  позашкільної, професійної освіти забезпечувалася якісна реалізація основних завдань державної політики у системі освіти  відповідно до чинного законодавства України.

10:48 23.04.2024