Щиро вітаємо!

22 березня день народження святкує начальник центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради Ірина Зубчук.

08:15 22.03.2024

Під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка відбулася робоча нарада, на якій обговорили питання,що стосуються благоустрою громади

Сьогодні, 21 березня, під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка відбулася робоча нарада, на якій обговорили питання,що стосуються благоустрою громади, а саме:

14:44 21.03.2024

Назавжди у строю: Семенівська громада попрощалася з військовим Романом Артикульним

Сьогодні, 20 березня, Семенівська громада стоячи на колінах провела в останню путь нашого земляка, старшого солдата стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти вч А 7311 Романа Михайловича Артикульного.

14:20 20.03.2024

До уваги мешканців Семенівської громади!

За минулий тиждень різко зросла захворюваність населення громади на ГРВІ. Наразі зареєстровано 126 випадків захворювання, що на 68% більше, в порівнянні з попереднім тижнем. Серед дитячого населення показник захворюваності зріс на 81%. Діагностовано 79 випадків у дітей шкільного віку, 21 випадок - діти дошкільного віку. Кількість випадків захворювання серед дорослих становить 26.

13:57 19.03.2024