Дата: від до Скинути

Спортивне свято до Міжнародного жіночого дня під егідою місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос»

У суботу, 9 березня, у спортивному залі Семенівського ліцею №1 ім. М.М. Хорунжого під егідою місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» (голова — Олександр Пугачов) відбулися змагання до Міжнародного жіночого дня: волейбол, шахи та шашки. Турнір з волейболу провели серед жіночих команд, участь в шахово-шашкових змаганнях взяли і дорослі, і діти.

15:25 11.03.2024

Нещодавно відбулося засідання кіноклубу Docudays.UА при Кременчуцькому РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області. Під час просвітницького заходу учасники переглянули короткометражний фільм «Фортеця Маріуполь. Орест» режисерки Юлія Гонтарук.

15:10 11.03.2024

11 березня відбулося засідання постійно діючої комісії обласної державної адміністрації з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів, яку провів директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Сергій Олейніков.

14:12 11.03.2024

Семенівська громада попрощалася із військовослужбовцем Петром Кушніренком

На війні з супостатом загинув Петро Іванович Кушніренко (1996 р.н.). Військовий із с. Греблі. Чоловік мав звання старшого солдата, був механіком-водієм І танкового відділення І танкового взводу танкової роти вч А 0224.

14:00 08.03.2024