Щотижнева робоча нарада

18 березня відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів перший заступник селищного голови Юрій Стеценко.

10:53 18.03.2024

Щиро вітаємо!

17 березня День народження відзначає начальник відділу організаційно-кадрової роботи Ольга Мізін. Шановна Ольго Миколаївно! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, подальшої активності, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!

08:15 17.03.2024

До уваги мешканців Семенівської громади!

За минулий тиждень зареєстровано 75 випадків захворювання на ГРВІ серед населення громади, що на 14% менше, в порівнянні з попереднім тижнем. Зокрема 36 випадків становлять діти шкільного віку, 19 випадків - діти дошкільного віку та 20 випадків – дорослі.

09:48 14.03.2024