Дата: від до Скинути

11 березня відбулося засідання постійно діючої комісії обласної державної адміністрації з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів, яку провів директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Сергій Олейніков.

14:12 11.03.2024

Семенівська громада попрощалася із військовослужбовцем Петром Кушніренком

На війні з супостатом загинув Петро Іванович Кушніренко (1996 р.н.). Військовий із с. Греблі. Чоловік мав звання старшого солдата, був механіком-водієм І танкового відділення І танкового взводу танкової роти вч А 0224.

14:00 08.03.2024

Чергове засідання виконкому

7 березня під головуванням першого заступника селищного голови відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке розпочалося із традиційної хвилини мовчання на знак пам’яті про тих, хто загинув від російської агресії.

13:51 07.03.2024