06 Грудня, 2019 р., 08:40
До солдат, офіцерів і генералів, до всіх, хто служить у Збройних Силах України. Вітаємо з Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.
05 Грудня, 2019 р., 09:15
ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!
05 Грудня, 2019 р., 08:36
7 грудня- День місцевого самоврядування! Шановні депутати селищної ради всіх скликань, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
04 Грудня, 2019 р., 14:36
5 грудня весь український народ відзначатиме свято – Всесвітній день волонтерів. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.
04 Грудня, 2019 р., 10:11
Вчора, 03.11.2019 року, в.о. старости Степанівського старостинського округу Олександр Іващенко разом з представником ПП "Граніт Агро" (керівник Василь Різник), на честь Всесвітнього дня інвалідів, відвідали найбільш незахищених місцевих інвалідів, та надали допомогу в якості продуктових наборів.
02 Грудня, 2019 р., 08:42
В Україні офіційне відзначення Міжнародного дня інвалідів – 3 грудня затверджено Указом Президента України від 27 листопада 1993 року. В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не лише соціальне забезпечення, а й їх захищеність через створення у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.
29 Листопада, 2019 р., 10:25
Реалізація проектів продовжується
28 Листопада, 2019 р., 11:09
Сьогодні заступник Семенівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Полупан провів засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, на якому розглянуто 8 питань та прийнято відповідні рішення.
28 Листопада, 2019 р., 11:07
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Одним із основних завдань кампанії є проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Саме тому 25 листопада 2019 року в приміщенні Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ проведено чергове засідання клубу «Свідоме батьківство». Участь у заході взяла керівник Семенівського бюро правової допомоги Олена Вареник, яка ознайомила присутніх про проекти Міністерства юстиції України «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство». Протягом заходу відвідувачі семінару дізнались про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, правилами виїзду з дитиною за кордон, порядком отримання податкової знижки на розвиток дитини, послугою «Муніципальна няня». Крім того обговорили питання добровільного виконання рішення суду. Так вчасне виконане рішення суду дозволяє особі уникнути додаткових платежів, обмежень (арешт майна, обмеження у праві займатися певним видом діяльності), адміністративної та кримінальної відповідальності, сприяє доступності правосуддя, розвитку бізнесу та економіки в регіоні, відіграє важливу соціальну роль.