15 Серпня, 2019 р., 10:37
Завершилися роботи по заміні вікон будівлі Степанівської ЗОШ I-III ст (Степанівського старостинського округу). Кошти в сумі 300,0 тис.грн. були виділені з Державного бюджету на здійснення заходів, щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
15 Серпня, 2019 р., 09:55
"Моє село-моя колиска"-під таким гаслом відбулося свято День села Степанівки і Бурімки, Степанівського старостинського округу (в. о. старости Іващенко Олександр Михайлович). З привітальними словами до жителів та гостей сіл звернулися: Семенівський селищний голова Людмила Павлівна Милашевич, в.о. старости Іващенко Олександр Михайлович, керівник ПП "Граніт-Агро" Різник Василь Петрович, який надав фінансову допомогу на витрати, пов*язані з проведенням свята. Концертну програму створили подружжя Валентина та Сергій Черненко. До речі, Валентина Черненко очолює Бурімський сільський клуб і є керівником жіночого співочого ансамблю "Бурімчанка". Цей колектив порадував присутніх своїм чудовим співом. А зразковий дитячий хореографічний колектив "Фурор" Веселоподільського старостинського округу (керівник Олена Перлова) дивували, заворожували своїми запальними танцями та вражали досконалою, витонченою майстерністю.У концерті взяли участь діти вихованці місцевої школи. Вони гарно співали та декламували вірші сповнені любові до рідного краю, до України. Кожен житель села, який своєю працею вносить посильний вклад у розвиток громади, був відзначений ведучими свята. На цьому свято не закінчилось. Для дітей працювали атракціони, кожен бажаючий скуштував юшки та каші, приготованих на площі просто неба.
14 Серпня, 2019 р., 08:15
Відбулася нарада культпрацівників Семенівської об*єднаної територіальної громади, яку провела селищний голова Л.П. Милашевич. На нараді обговорювались організаційні питання проведення свят дня села, Дня незалежності, "Веселої мудрості". Заплановані заходи та визначені виконавці.
13 Серпня, 2019 р., 14:56
Продовжуються підготовчі роботи до обласного свята "Веселої мудрості", яке відбудеться 7 вересня на території парку імені Леоніда Глібова (село Веселий Поділ, Веселоподільського старостату). Працівники виконавчого комітету Семенівської селищної ради, відділу освіти, КП "Благоустрій", КП "Комунпобутсервіс", Комунальної установи "Будинок захищеної старості" активно впорядковують парк, який названо на честь нашого славетного земляка.
09 Серпня, 2019 р., 11:48
11 серпня своє професійне свято будуть відзначати працівники ветеринарної медицини. Термін "ветеринар" походить від латиноамериканського слова і означає людину, яка робить тварину "працюючою". Любов ветеринарів до своєї професії змушує відступати ті хвороби, з якими вони борються, рятуючи наших улюблених тварин. Вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпеченні ветеринарного та епізодичного благополуччя та охорони навколишнього середовища. Вітаємо ветеринарних лікарів, які лікують, турбуються і оберігають братів наших менших. Міцного здоров*я Вам, щастя у Ваші домівки, вагомих здобутків у праці.
09 Серпня, 2019 р., 11:42
11 серпня -свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Вітаємо з професійним святом! Хай у Ваше свято буде радощів багато, здоров*я хай завжди буде, а люди щоб дякували за Вашу працю.
08 Серпня, 2019 р., 09:46
7 серпня селищний голова Милашевич Л.П. провела засідання організаційного комітету Семенівської селищної ради по питанню проведення свят "Дня незалежності" та "Веселої мудрості", які відбудуться 24 серпня та 7 вересня. Заплановано ряд організаційних заходів, шляхи їх виконання.
07 Серпня, 2019 р., 09:27
6 серпня селищний голова Милашевч Л.П. провела особистий прийом жителів у населених пунктах Товстівського старостату. На зустрічах були присутні депутати Семенівської селищної ради Кадин О.М., Даценко А.А., в.о. Товстівського старости Ворона Н.І. Найбільш болючими питаннями залишаються: ремонт дорожнього покриття, благоустрій населених пунктів, земельні питання, функціонування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Присутні обговорили процеси децентралізації та участь кожного жителя у житті громади. За наслідками зустрічей надано доручення відповідним виконавцям, про виконання яких буде повідомлено заявників.