Щиро вітаємо!

5 вересня День народження відзначає начальник територіального сервісного центру 5347 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) Анатолій Черевко.

10:34 05.09.2024

Робоча зустріч селищного голови Людмили Милашевич із працівниками Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області

Сьогодні, 3 вересня, відбулася робоча зустріч селищного голови Людмили Милашевич із начальником Кременчуцького РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Олексієм Стеценком та головним інспектором ВЗНС та НПЗ Кременчуцького РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Антоном Теслею.

16:36 03.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.

10:58 03.09.2024

Онлайн-курс «Діалог та публічні консультації: як ефективно співпрацювати з громадянським суспільством»

Для ефективного, прозорого та відповідального управління, яке сприяє розвитку демократичного суспільства та підвищенню якості життя громадян, надзвичайно важливими інструментами є публічні консультації та діалог із громадою.

10:54 03.09.2024

«Будь другом. Собі теж»: старт кампанії про важливість турботи про ментальне здоровʼя чоловіків

В Україні стартувала масштабна інформаційна кампанія, що має на меті подолати стигму навколо проблем ментального здоров’я чоловіків та заохотити їх звертатися по допомогу, коли вони цього потребують. Це стало частиною інформаційної комунікації «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи першої леді Олени Зеленської.

10:50 03.09.2024

«Кожен ліцеїст системи МВС має стати елітою для нашої держави», — Ігор Клименко

Сьогодні, 2 вересня, у чотирьох ліцеях безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко офіційно відкрив ліцей у Дніпрі.

10:06 03.09.2024