Щеплення проти коронавірусу: щоденна інформація

Станом на 21 січня вакцину від COVID -19 в Семенівській територіальній громаді отримали 6106 осіб. Всього проведено 11890 щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

15:08 21.01.2022

Базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування може бути самостійно визначена декларантом вартість об’єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України.

11:57 21.01.2022